5-oji DRAUGŲ IR SPORTO ŠVENTĖ

2021 m. rugpjūčio 29 d. aktyvaus užimtumo centras EIK tęsdamas smagią tradiciją –  vasarą išlydėti draugų ir bendraminčių būryje – Vilniaus Vingio parko stadione organizavo Draugų ir sporto šventę ir kvietė pasinerti į šventinį šurmulį vilniečius ir miesto svečius, suaugusius ir vaikus, ir visus žmonės, apdovanotus skirtingomis galiomis, bet smalsius ir aktyvius, vieningai spinduliuojančius pozityvią energiją ir nuoširdžią šilumą. Šiemet vyko jau 5-oji tokia šventė, kurioje organizatoriai, kaip ir kasmet, daugiausiai dėmesio skyrė integruoto sporto rungtims, žmonių bendravimui ir aktyviems užsiėmimams įtraukiant visus šventės dalyvius, nesureikšminant fizinės negalios.

Draugų ir sporto šventės metu vyko antrosios bėgimo su triračiais varžybos FRAME RUNNING VILNIUS OPEN 2021. Jose dalyvavo triratininkų komandos iš Šiaulių ir Vilniaus.

Didelio susirinkusiųjų susidomėjimo sulaukė dvi pirmąkart Draugų ir sporto šventėje išmėginti pasiūlytos rungtys: vežimėlių slalomas bei integruoto krepšinio žaidimas – BASKIN, kurį pristatė ir pamokė žaisti Lietuvos integruoto sporto asociacijos treneriai Jūratė Martinonytė bei Andrius Brusokas iš Kauno.

Kaip ir kasmet, į Draugų ir sporto šventės linksmybes organizatoriai kvietė pasinerti su visa šeima. Sudominti aktyviais žaidimais ne tik vaikus, bet ir suaugusius puikiai pavyko sporto klubo „Tapk čempionu“ įkūrėjai, trenerei Ievai Kublickienei ir jos komandai. Čempionų žaidimų aikštelėje vyko smagios sportinės estafetės ir lauko žaidimai, o mažieji šventės dalyviai, kad būtų dar linksmiau, savo veidukus pasipuošė dailiais piešiniais.

Draugų ir sporto šventė šiemet galingai skambėjo Afrikos būgnų ritmu. Šventinę nuotaiką į padanges skraidino UAB „Balionų karaliai“ balionai. Čia pat sukosi laimingasis Šeimos kortelės privalumus pristatantis ir dovanas dovanojantis Laimės ratas. Po sportinių rungčių dalyviai ir svečiai pasistiprino skanaudami „Army Day“ kareivišką košę. Jėgas atgauti padėjo gardi ir su meile paruošta „Kavos galia“ komandos kava. Aktyviausieji sportininkai buvo apdovanoti ne tik medaliais, bet ir šviežiais, vitaminizuotais UAB „Kietaviškių gausa“ prizais, o visi šventės svečiai – atminimo medaliais.

Draugų ir sporto šventės organizatoriai nuoširdžiai dėkoja rėmėjams, partneriams, pagalbininkams ir savanoriams, šventės dalyviams ir svečiams – visiems draugiškai kūrusiems šventinę nuotaiką. AČIŪ JUMS UŽ DRAUGYSTĘ!

5-osios Draugų ir sporto šventės akimirkos Alfredo Pliadžio nuotraukose.

5-osios Draugų ir sporto šventės akimirkos video, kurį sukūrė Darius Grakauskas ir Linas Augutis.