Centras EIK

Kas esame

Aktyvaus užimtumo centras „Eik“ nuo pat gyvavimo pradžios 2016 m.  savo veiklomis stengiasi  išplėsti pozityvios socializacijos galimybes turintiems negalią vaikams, jaunimui bei suaugusiems ir sudaryti palankias sąlygas šių žmonių fiziniam aktyvumui, sveikatinimui, bendravimui, ugdymuisi, palankiai  integracijai į visuomenę ir pilnavertį gyvenimą.

Ko siekiame

Siekiame suburti aktyvią bendruomenę, kurios gretose būtų tiek žmonės su negalia, tiek įgalieji. Norime sutelkti bendruomenės narius aktyviam  laisvalaikiui, pažinimui, saviraiškai, kūrybai, tarpusavio pagalbai.  JUDAM KŪNU IR MINTIM!

Ką darome

KINEZITERAPIJA

Sveikatinimo užsiėmimai vaikams ir suaugusiems su eisenos ir judesio treniruokliais bei triračiais. Gydomosios mankštos ir segmentiniai masažai. Individualios kineziterapeutų konsultacijos. Naujienas apie užsiėmimus sekite Centro Eik treniruotės FB paskyroje.

SPORTAS

RaceRunning varžybų organizavimas;
Specialiosios olimpiados veiklos;
Integruoti sporto renginiai.

EDUKACIJA

Paskaitos ir mokymai;
Pažintiniai kultūros ir meno renginiai.

SAVANORYSTĖ

Pagalba neįgaliesiems atrasti ir pasiekti centro „Eik“ treniruočių vietas;
Asistavimas žmonėms su negalia sporto ir kultūriniuose renginiuose.

Fiziniam žmonių su negalia sveikatinimui naudojame unikalias priemones:

Eisenos treniruoklį, kuris padeda saugiai lavinti pusiausvyros laikymo gebėjimus, judesių koordinaciją, eiseną.

Naudojant treniruoklį užtikrinama liemens kontrolė, gerėja pečių juostos, nugaros funkcijos, mažėja kojų spastika, teigiamai stimuliuojama kraujotaka ir centrinė nervų sistema.

Triračius (RaceRunners), naudojamus neįgaliųjų sveikatinimui ir sportui.

Triračiai naudingi pusiausvyros sutrikimus, judėjimo negalią turintiems ar galūnių spastiką patiriantiems žmonėms bei žmonėms su kitomis negaliomis: intelekto, klausos ar regos.

Be to, triračiai sėkmingai gali būti naudojami  sunkiau judančių senjorų aktyviam laisvalaikiui. Savo veikloje remiamės mokslu pagrįstais tyrimais, medikų patirtimis bei rekomendacijomis.

Susisiekite

Vida

Vadovė
+ 370 686 54738

Rasa

Projektų vadovė
+370 686 65229

Aušra

Trenerė
+370 686 82227

Irena

Kineziterapeutė
+ 370 698 22432