Centro EIK bendruomenė kūrybinėje judesio laboratorijoje Special Movers

Pažinimui ribų nėra. Tai žinodama smalsioji Centro EIK bendruomenė nuolat leidžiasi į dar neišbandytų dalykų atradimus. Ir tiesiog puiku, kad savo pažinimo keliuose sutinkame šaunių ir talentingų bendraminčių. Sulaukę kvietimo dalyvauti  kūrybinėje judesio laboratorijoje Special Movers, kurią inicijavo Lietuvos šokio informacijos centras ir šokėjai Vasara Visockaitė bei Mantas Stabačinskas, nei akimirką nedvejojome, kad norime tai išbandyti.

Tai, ką patyrėme kartu su šokėjais kūrybiniuose užsiėmimuose mokydamiesi „ judesio kalbos“, sunkiai nusakoma žodžiais. Bet visa esmė atsispindi kūrybinės laboratorijos dalyvių veiduose: išsilaisvinimas, pasitikėjimas, džiaugsmas, kūrybinis polėkis, laimė…

Darkart už neįtikėtinus atradimus, tikrų pojūčių gelmes ir pakylėjimą iki žvaigždžių nuoširdų AČIŪ tariame visiems nuostabiausiems šokių pasaulio žmonėms: kūrybinės laboratorijos iniciatoriams  Vasarai Visockaitei, Mantui Stabačinskui, Stefanijai Paulauskaitei, šokėjams Vaivai Paukštei, Mantui Daraškevičiui ir Gohar Mkrtchyan bei Lietuvos šokio informacijos centrui. Labai tikime, kad šios prasmingos iniciatyvos sulauks tęsinio ir mes vėl susitiksime.

Foto galerija