Draugų ir sporto šventė 2022

2022 m. rugpjūčio 26 d. (penktadienį) 14 val. kviečiame būti „Draugų ir sporto šventės“ svečiais. Jau 6-tą kartą rengiama šventė vėl šurmuliuos Vilniuje, Vingio parko stadione. Kaip įprasta, čia bus gausu draugiškų šypsenų, aktyvių veiklų ir sportinio azarto, malonių staigmenų, bet… pirmąkart šventinį ritmą palaikys nuotaikinga DJ komanda, kurioje gros regėjimo negalią turintys vaikinai. Jūsų draugiško palaikymo labai prireiks neįgaliųjų bėgimo su triračiais varžybų Frame Running Vilnius Open sportininkams ir vežimėlių slalomo dalyviams. Be to, „Draugų ir sporto šventės“ svečius pakviesime susiburti į komandas ir draugiškai bei sumaniai įveikti pirmąkart startuosiančio orientacinio žaidimo užduotis. Linksmų žaidimų, pramogų netruks ir mažiausiems šventės dalyviams bei visai šeimai. Jas kruopščiai rengia Centro „Eik“ edukatorės ir aktyvioji „Tapk čempionu“ komanda. O rūpestingieji Centro „Eik“ kineziterapeutai bus pasiruošę čia pat pagelbėti ar patarti kiekvienam, norinčiam gyventi sveikiau. Pasportavus ir papramogavus atgauti jėgas pakvies „Kavos galia“. Aktyviausių ir smalsiausių, žinoma, lauks prizai, o visų šventės dalyvių – siurprizai. 

Kviečiame susitikti ir pasinerti į šventinį šurmulį vilniečius ir miesto svečius, suaugusius ir vaikus, ir visus žmones, apdovanotus skirtingomis galiomis, bet vieningai spinduliuojančius pozityvią energiją. LAUKIAME JŪSŲ, nes tikrų draugų nebūna per daug!

Renginio naujienas sekite mūsų FB paskyroje facebook.com/CentrasEik/, o jei kiltų klausimų, skambinkite  tel. +370 686 54738 arba rašykite centraseik@gmail.com.   Iki greito pasimatymo!

Organizatoriai
Aktyvaus užimtumo centro „Eik“ komanda

Video kvietimas