Draugų ir sporto šventė

2019 m. rugsėjo 15 d. 11-14 val. Vingio parko stadione (M. K. Čiurlionio g. 112, Vilnius) aktyvaus užimtumo centras “Eik“, skatinantis žmonių su negalia įtraukimą į aktyvų ir pilnavertį gyvenimą kartu su visai šeimai kuriančiu “Labaiteatru” ir Lietuvos triračių sporto asociacija vilniečius ir miesto svečius pakvietė į Draugų ir sporto šventę. 

Jau trečius metus rengiamoje šventėje organizatoriai stengiasi suburti fiziniam aktyvumui, pažinimui ir atviram bendravimui tiek sveikuosius, tiek neįgaliuosius. Varžyboms pasirinktos interguoto sporto rungtys – bočia, diskgolfas, tinklinis, kuriose gali dalyvauti visi pageidaujantys aktyviai praleisti laisvalaikį. Tradiciškai šventėje vykstančiose triračių (RaceRunning) varžybose dalyvauja tik žmonės su negalia. Bet išmėginti, kaip valdomas triratis, ir pabėgioti su juo gali bet kuris šventės dalyvis. 

Svarbiausias šių metų šventės akcentas – draugystė, įkvepianti nugalėti baimę ir atverianti norą pažinti bei priimti skirtingus žmones, skatinanti tarpusavio bendravimą nesureikšminant fizinės negalios. 

Atidaryti galeriją