Išvažiuojamasis renginys su triračiais Vilniaus Šilo mokykloje

Aktyvi Centro EIK bendruomenė jau neįsivaizduoja savo veiklų be triračių. Su jais ir sportuoja, ir šventėse, sporto renginiuose dalyvauja, o savo gerosiomis patirtimis mielai dalinasi su visais norinčiais išbandyti kažką naujo.

Siekdama supažindinti su triračių galimybėmis pedagogus ir paskatinti judėti, būti fiziškai ir socialiai aktyvesniais įvairių negalių turinčius vaikus, mūsų komanda surengė susitikimą Vilniaus Šilo mokykloje. Didelio dalyvių susidomėjimo sulaukusius triračius pavairuoti panūdo ne tik mokiniai, bet ir jų ugdytojai. Smagi patirtis ir geros emocijos įkvėpė abipusio noro darkart susitikti jau centro EIK  treniruotėse, kurios su triračiais vasarą vyksta Vingio parke. Dabar jau esame ne tik ĮKVĖPTI JUDĖTI, bet ir savo įkvėpimu dalintis dar plačiau, kad judėjimo džiaugsmą patirtų kuo daugiau žmonių, vaikų ir suaugusių.

Veikla vykdoma pagal projektą NEĮGALIŲJŲ FIZINIO AKTYVUMO IR SPORTO SU TRIRAČIAIS PLĖTRA VILNIAUS MIESTE. Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.