1-asis Lietuvos bėgimo su triračiais (Frame Running) čempionatas

Lietuvos triračių sporto istorijoje įrašyta svarbi data – 2021 m. rugpjūčio 7 d. Klaipėdoje startavo pirmasis Lietuvos bėgimo su triračiais (Frame Running) čempionatas. Jam mūsų sportininkai ruošėsi visapusiškai: ir intensyviai treniravosi, ir pasipuošė specialia sportine apranga su lietuviška atributika. Varžybose dalyvavo 10 triratininkų iš Vilniaus ir Mažeikių. Labai gaila, kad netikėtos kliūtys sutrukdė prisijungti bėgikams iš Šiaulių.

1-ojo Lietuvos bėgimo su triračiais (Frame Running) čempionato rezultatai: 

Lietuvos triračių sporto asociacija padėkojo visiems bėgimo su triračiais varžybų dalyviams, jų treneriams ir pasveikino čempionus: Belą Morkus, Indrę Gaubytę, Kotryną ir Viktoriją Žižmaraites, Dominyką Lagą, Marių Urboną bei medalininkus: Olgą Griškalauskaitę, Jurgą Paulavičiūtę, Oriją Auštravičiūtę- Aleksienę ir Deividą Podobajevą. Sportininkams palinkėta valios stiprybės būsimuose startuose ir su triračiais bei Lietuvos vardu užriedėti  į olimpines aukštumas.

Už visokeriopą pagalbą  ir įkvepiančią bendrystę esame dėkingi „Žmonių su negalia vasaros sporto festivalio“ organizatoriui, Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokyklos vadovui Dariui Raišučiui bei jo komandai.

Už dailią sportininkų aprangą dėkojame UAB „Multidora“, už  puikius čempionato prizus – kūrybingai Apdovanojimai.LT komandai.

„Žmonių su negalia vasaros sporto festivalio“  ir jame vykusio 1-ojo Lietuvos bėgimo su triračiais čempionato akimirkos: https://www.facebook.com/klaipedoslam/videos/982309655922901