Atvirų durų diena

2020 birželio 4 d. 15 val. kviečiame vilniečius ir miesto svečius užsukti į centro EIK treniruočių aikštelę Vingio parke (prie estrados) bei išbandyti bėgimą su triračiu.

Vingio parko takuose besitreniruojantys mūsų sportininkai mielai pasidalins savo bėgimo su triračiais įspūdžiais ir patirtimis. Triratis (Racerunner) – tai specialios konstrukcijos triratė priemonė, naudojama žmonių su įvairiomis negaliomis judėjimui ir bėgimui. Triračių sportas (RaceRunning) yra jauniausia sporto šaka, įtraukta į parolimpines žaidynes. Lietuvoje vis labiau populiarėjančiu triračiu domisi ne tik sportuojantys neįgalieji, bet ir sunkiau vaikštantys senjorai, nes tai yra saugi priemonė aktyviam šių žmonių laisvalaikiui.

Jei šįkart nepavyktų susitikti, sekite mūsų naujienas aktyvaus užimtumo centro EIK Facebook paskyroje www.facebook.com/CentrasEik/ – Atvirų durų dienų planuojame surengti ir ateityje. Be to, triračių sporto komanda pasiruošusi atvykti ir pristatyti triračius ir kituose Lietuvos miestuose. Susidomėjusius tokiomis galimybėmis, prašome skambinti trenerei Aušrai tel. 8 686 82227 arba rašyti el. paštu  centraseik@gmail.com