Bėgimas JUODŠILIŲ RUDUO 2020

Su triračiais bėgiojanti Racerunning LT komanda aktyvųjį 2020 m. sezoną užbaigė Juodšiliuose vykusiame bėgime JUODŠILIŲ RUDUO 2020.

Kroso bėgime įveikti 500 metrų mūsų komandai nebuvo sudėtinga. Aktyviai beistreniruojantys ir įvairiausiuose bėgimuose nuolat dalyvaujantys triračių sporto entuziastai kaskart įgyja vis daugiau patirties, tobulina savo įgūdžius tiek teoriškai, tiek ir praktiškai, ir vis labiau pasitiki savo jėgomis.

Lietuvos triračių sporto asociacija dėkinga draugiškai asociacijos „Sporto renginiai“ komandai ir jos vadovui Evaldui Martinkai už nuoširdų bendradarbiavimą bei didžiulę pagalbą prisidedant prie žmonių su negalia integracijos į pilnavertį gyvenimą per sportą.

Sporto renginiuose dalyvauti Racerunning LT komanda galimybių turi daugiau, nes veiklos vykdomos pagal projektą NEĮGALIŲJŲ FIZINIO AKTYVUMO IR SPORTO SU TRIRAČIAIS PLĖTRA VILNIAUS MIESTE, kuris bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis. Projektą administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Švietimo mainų paramos fondas.