Frame Running LT komanda kelia bures kelionei į triračių sporto stovyklą ir tarptautines bėgimo varžybas

2024 m. liepos 6 d. Lietuvos triračių sporto asociacijos komanda iškeliauja į Daniją, kur visą savaitę tobulins savo gebėjimus ir varžysis su geriausiais Frame Running parasporto šakos atletais iš 17 pasaulio šalių. Simboliška, kad šiemet kelionės pradžia sutapo su šventine Valstybės diena, o mūsų triratininkai pasiryžę visas galias atiduoti už savo ir Lietuvos garbę.

Šiemet į tarptautinę bėgimo su triračiais stovyklą ir joje vykstančias varžybas (Frame Running Development Camp & World Abilitysport International Cup) vyksta 8 sportininkai: 6 Centras „Eik” iš Vilniaus ir 2 Asociacijos „Maži žinsneliai” iš Šiaulių. Keturi sportininkai: Bela Morkus, Deividas Podobajevas, Olga Griškalauskaitė iš Vilniaus ir Aurelija Šemetienė iš Šiaulių jau patyrę tarptautinių varžybų pergalių skonio.

Labai džiaugiamės, kad šiemet atrasti naujų patirčių ir iškovoti savo pirmuosius apdovanojimus tarptautinėse varžybose turės galimybę keturi jauni sportininkai: Valerija Borisova, Viktorija Žižmaraitė, Dominykas Laga iš Vilniaus ir Kristupas Jakštas iš Šiaulių.

Frame Running LT komandos treneriai Aušra Kriškoviecienė, Ramūnė Motiejūnaitė iš Vilniaus ir Dominykas Matuzevičius iš Šiaulių tiki savo auklėtinių galimybėmis kovoti dėl aukščiausių rezultatų. Tad belieka tik palinkėti sėkmės Lietuvos komandai ir laikyti kumščius, kad ji lydėtų mūsų triratininkus bėgimo takuose.

Naujausią informaciją sekite mūsų Facebook paskyroje