Gero starto į 2023 metus!

Nauju metų ratu Lietuvos triračių sporto bendruomenė rieda turėdama kuo džiaugtis, kuo didžiuotis ir kam padėkoti už  2022 metų sėkmes.

Su džiaugsmu stebime, kaip kasmet Lietuvoje gausėja triračių sporto entuziastų gretos, kaip aktyvėja žmonių su negalia dalyvavimas visuomeniniuose renginiuose, kaip auga mūsų trenerių ir sportininkų meistriškumas, o Frame Running LT komanda drąsiai sau kelia vis ambicingesnius tikslus.

Su pasididžiavimu grįžtame į tas akimirkas, kai Lietuvos triratininkai pirmąkart dalyvaudami tarptautinėse bėgimo su triračiais varžybose iškovojo ne vieną apdovanojimą ir garsino savo šalį 2022 m.  liepos mėn. Danijoje (CPISRA Frame Running International Cup), rugsėjo mėn. Lenkijoje (I Ogólnopolski Mityng Frame Running) ir lapkričio mėn. Portugalijoje (IWAS World Games 2022) vykusiuose sporto renginiuose.

Lietuvos triračių sporto asociacija nuoširdžiai dėkoja ilgamečiam savo veiklų rėmėjui - Neįgaliųjų reikalų departamentui prie SADM už didesnes galimybes naudojant triračius įtraukti į aktyvų visuomeninį gyvenimą ir visapusišką pažinimą vis daugiau vaikų bei suaugusių žmonių su negalia.

Nuoširdžiai dėkojame už paramą Lietuvos triračių sportui, galimybes mūsų sportininkams tobulėti ne tik savo šalyje, bet ir įgyti patirties tarptautiniuose renginiuose: Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijai ir jos prezidentui Kęstučiui Skučui, Rotary ICC Denmark-Lithuania klubui ir jo vadovui Jacob Volther, UAB “Kietaviškių gausa”, UAB “Baltik vairas”, UAB “Biovela Group”.

Taip pat esame nepaprastai dėkingi kiekvienam Lietuvos triračių sporto asociacijos labui triūsiančiam komandos nariui, ypatingų galių mūsų sportininkams, reikliems ir kūrybingiems jų treneriams, rūpestingiems kineziterapeutams, įkvepiantiems šeimų nariams, šauniems savanoriams ir visiems visiems, palaikantiems Lietuvos triračių sporto bendruomenės polėkio dvasią.  

Būkime kartu ir riedėkime link 2023 metų svajonių kartu.
Nes KARTU mes išties GALINGI!