Grand Prix 2024 varžybų Italijoje rezultatai

2024 m. kovo 25 d. iš Grand Prix varžybų (World Paraathletics Grand Prix 2024 (Jesolo, Italy) sugrįžo Lietuvos neįgaliųjų sportininkų rinktinė, kurioje ir mūsų triratininkai: Bela Morkus, Olga Griškalauskaitė, Deividas Podobajevas, trenerė Ramūnė Motiejūnaitė ir asistentė Rasa Rudžionienė.

Į Pasaulio neįgaliųjų lengvosios atletikos Grand Prix 2024 varžybas išvyko 29 Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos delegacijos atstovai, iš kurių 19 sportininkų. Lietuvos parasportininkai sudalyvavo 33-ose rungtyse ir laimėjo 22 prizines vietas.

100 m  ir 200 m (Deividas) bėgimuose su triračiu startavę mūsų sportininkai turėjo įveikti ne tik savo varžovus, bet ir stiprų vėją. Nors ne visiems varžybose Italijoje pasisekė taip, kaip norėjosi, bet pasiekti rezultatai bus geras atspirties taškas prieš kitus svarbius šių metų startus. Kiekviena patirtis, kokia ji bebūtų, tik sustiprina sportininkų troškimą pasiekti daugiau, pakilti aukščiau.

Už galimybes tobulėti ir augti profesionaliame sporte esame dėkingi Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijai ir jos prezidentui Kęstučiui Skučui. Už  draugystę ir lietuvių rinktinę, tvirtą kaip kumštis,  AČIŪ tariame kiekvienam rinktinės nariui. Esam galingi, nes vieningi!