Į tarptautinę Frame Running stovyklą Danijoje Lietuvos triratininkai nevyks

Jau oficialu – Frame Running LT bendruomenės nariai ir šiemet, deja, nekeliauja į tarptautinę Frame Running stovyklą bei CPISRA bėgimo su triračiais varžybas, vyksiančias Danijoje liepos 11-18 d. Iš tiesų apmaudu, bet turime atsisakyti savo ketinimų dėl su Covid pandemija susijusių didelių rizikų, apie kurias mus informavo organizatoriai iš Kopenhagos.  

Tiesa,  Frame Running LT komanda nežada pasiduoti liūdesiui ir augina naujas svajones. Toliau tęsiamos treniruotės, kuriose pritaikomos neseniai vebinare su CPISRA vadovu ir Frame Running klasifikacinės komisijos nariu Craig Carscadden pasisemtos žinios. Be to, mūsų triratininkų laukia nemenki iššūkiai ir savo šalyje – tai pasirengimas pirmajam Lietuvos bėgimo su triračiais čempionatui, kuris vyks rugpjūčio mėn. Klaipėdoje.

Turime ir džiugesnių žinių – triračių sporto bendruomenę pakviesime į Frame Running LT stovyklą, kuri vyks rugpjūčio 16-22 d. Sudeikiuose (Utenos r.). Detalesnę informaciją apie tai paskelbsime netrukus – sekite mūsų naujienas.