II –ojo Lietuvos bėgimo su triračiais čempionato rezultatai

2022 m. rugpjūčio 6 d. Klaipėdoje vykusiame 2-ajame Lietuvos bėgimo su triračiais čempionate dalyvavo 12 triratininkų.

Moterų ir mergaičių bėgime startavo: Aurelija Šemetienė (Asociacija „Maži žingsneliai“, Šiauliai), Ingrida Grišiūtė (Mažeikių cerebrinio paralyžiaus asociacija), Bela Morkus (Centras „Eik“, Vilnius), Jurga Paulavičiūtė (Centras „Eik“, Vilnius), Olga Griškalauskaitė (Centras „Eik“, Vilnius), Orija Auštravičiūtė-Aleksienė (Centras „Eik“, Vilnius).

Vyrų ir berniukų bėgime šiemet varžėsi du dalyviai: Deividas Podobajevas (Centras „Eik“, Vilnius) ir Mykolas Bagdonas (Asociacija „Maži žingsneliai“, Šiauliai).

Ypatingą fizinę formą čempionate pademonstravo Bela Morkus ir Deividas Podobajevas. Šiems sportininkams pavyko pagerinti asmeninius rezultatus, tik prieš mėnesį pasiektus Danijoje vykusiose tarptautinėse Frame Running CPISRA varžybose. Tad 100 m bėgimo su triračiais Lietuvos rekordas moterų RR2 klasėje šiuo metu priklauso Belai Morkus – 00.21,70, o vyrų RR3 klasėje Deividui Podobajevui – 00.18,30.

Nepaprastai džiugu, kad auga ir jaunoji triračių sporto entuziastų karta: vaikų bėgime startavo 5 dalyviai: Viltė Juškutė (Asociacija „Maži žingsneliai“, Šiauliai), Kajus Leinartas (Asociacija „Maži žingsneliai“, Šiauliai), Sajus Mejeris (Asociacija „Maži žingsneliai“, Šiauliai) ir Jonas Urbšas (Mažeikių cerebrinio paralyžiaus asociacija). Pirmieji rezultatai Lietuvos bėgimo su triračiais čempionate – puikus atspirties taškas mažiesiems triratukininkams tobulėjimo kelyje. Linkime jiems stiprios valios ir didžiausios sėkmės.

Nuoširdžiai sveikiname čempionus ir visus čempionate dalyvavusius triratininkus bei jų trenerius: Aušrą Kriškoviecienę ir Ramūnę Motiejūnaitę (Vilnius), Dominyką Matuzevičių (Šiauliai), Zofiją Valatkienę (Mažeikiai). Dėkojame ir džiaugiamės su kiekvienu startu stiprėjančia Frame Running LT bendruomene bei puoselėjamais vis ambicingesniais jos tikslais triračių sporte.

Už visokeriopą pagalbą organizuojant Lietuvos bėgimo su triračiais čempionatą ir įkvepiančią bendrystę dėkojame Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos vadovui Dariui Raišučiui ir jo komandai.

Visi II –ojo Lietuvos bėgimo su triračiais čempionato rezultatai pdf formatu

II –ojo Lietuvos bėgimo su triračiais čempionatas, 2022-08-06 Klaipėda