Įtraukiojo ugdymo skatinimo veikla „Sėkmę gali patirti kiekvienas!” Klaipėdoje

2023 m. rugsėjo 21 d. aktyvus, prasmingas ir viltingas sporto renginys Klaipėdoje – „Žvaigždučių vilties bėgimas” pakvietė geros valios žmones visomis savo galiomis palaikyti sergančiųjų onkologinėmis ligomis bei jų šeimų vilčių gyvybę.

Lietuvos triračių sporto komanda dėkinga bėgimo organizatoriams: Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos bendruomenei, Šv. Pranciškaus onkologijos centrui ir „Vilties miestui“ už kvietimą prisijungti prie renginio dalyvių bei galimybę pristatyti savo veiklas. 

Sulaukę ne tik puikių emocijų bėgime, bet ir pedagogų bei vaikus su negalia auginančių tėvelių susidomėjimo, iš Klaipėdos grįžome su viltimi, kad mūsų pristatytos įtraukiojo fizinio aktyvumo veiklos ir priemonės bus pritaikytos įtraukiojo ugdymo procese, o individualiųjų poreikių turintys vaikai nepatirs diskriminacijos ir kartu su savo bendraamžiais galės sportuoti dar aktyviau.

Įtraukiojo ugdymo skatinimo veikla „Sėkmę gali patirti kiekvienas!” vykdoma pagal 2023 m. Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projektą. Projekto rėmėjas – Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM.