Kazickų šeimos fondo veiklos 25-mečio minėjime ir triračių istorija

2023 m. spalio 19 d. Kazickų šeimos fondas Vilniaus rotušėje surengė šventinį vakarą, skirtą paminėti savo veiklos 25-mečiui. Tarp gausybės kviestinių šventės svečių buvo ir Lietuvos triračių bendruomenės atstovai: Aušra Kriškoviecienė, Vida Adomaitienė ir Andrejus Novikovas.

Mums nepaprastai džiugu, kad ir mes esame Kazickų šeimos fondo veiklų istorijoje. Būtent šis fondas patikėjo ką tik susikūrusios Lietuvos triračių sporto asociacijos idėjų prasmingumu, pasitikėjo mūsų komandos entuziazmu ir galiomis ir 2018 m. parėmė išvyką į pirmąsias tarptautines CPISRA sporto žaidynes Barselonoje, kuriose 100 m bėgimo su triračiu rungtyje Lietuvai atstovavo Andrejus Novikovas. 

Šiuo startu prasidėjusi Lietuvos triračių sporto istorija jau skaičiuoja 5-uosius metus ir turi įspūdingą tęsinį: šiemet mūsų sportininkai debiutavo „Paris 2023 Para Athletics World Championships“, o „Frame Running World Ability Sport International Cup 2023“ bėgimo su triračiais varžybose Kopenhagoje dalyvavę 9 Lietuvos triratininkai iškovojo savo šaliai 17 apdovanojimų.

Nuoširdžiai dėkojame Kazickų šeimos fondui už neįkainuojamą paramą tam pirmajam ir dėl to sunkiausiam triračių startui. Tai paskatino Frame Running LT komandą dar labiau pasitikėti savo jėgomis, tobulėti ir užtikrintai įsitvirtinti šios parasporto šakos tarptautinėje bendruomenėje. Linkime didžiausios sėkmės prasmingiems fondo darbams ir kad 25-mečio šūkis ,,Dosnumo palikimas veda ateities viziją” pildytųsi visa savo jėga.