Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos lengvaatlečių pasiruošimas svarbiausioms sezono varžyboms Druskininkuose

Nuo 2024 m. balandžio 9 d. Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos lengvaatlečiai ir plaukikai pasiruošimą pagrindinėms sezono varžyboms Lietuvoje ir pasaulio lengvosios atletikos čempionatui Japonijoje tęsė Druskininkų LSC Sporto komplekse „Druskininkai“.  Beveik savaitę trukusiose intensyviose treniruotėse dalyvavo ir  stipriausi Lietuvos triračių sporto asociacijos bėgikai Deividas Podobajevas ir Bela Morkus kartu su trenere Aušra Kriškovieciene.

Sportininkai treniravosi stadione, sporto salėje, baseine ir tiesiog sporto centro aplinkoje, išnaudodami įkalnes bei nuokalnes, kurios puikiai tiko greitumo lavinimui.

Trenerė Aušra Kriškoviecienė nuoširdžiai dėkoja Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijai ir jos prezidentui Kęstučiui Skučui už kvietimą Frame Running LT triratininkams prisijungti prie treniruočių dalyvių, o Vytautui Skučui – už metodinę pagalbą treniruotėse bei tech. pagalbą triračiams. Gera būti šios draugiškos Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos bendruomenės dalimi, kur visi vienas kitam padeda, pataria ir linki geriausio!