Lietuvos paralimpinės rinktinės pristatyme Vilniuje sukosi ir triratininkai

Pergalių sieksime kartu, vieningai vieni kitus palaikydami ir turėdami tikrų, paralimpinį judėjimą remiančių, draugų. Tokia optimistine žinia Parateam Lietuva komanda dalinosi su parasportininkais ir jų treneriais, 2024 m. sausio 15 d. pakvietusi visus  į Lietuvos paralimpinės rinktinės pristatymą Vilniuje.

Skaityti daugiau

Lietuvos triračių sporto atstovai – jauniausi mūsų šalies paralimpinės bendruomenės nariai, bet jau praėjusiais metais maloniai stebino savo kovine dvasia, sportine valia ir pasiekimais tarptautinėse varžybose.  2024 m. esame ryžtingai nusiteikę kurti naujas pergalių istorijas kartu su Lietuvos paralimpine rinktine.

Lietuvos paralimpinio komiteto organizuotas renginys vyko sostinės lengvosios atletikos manieže, kur šaltuoju metų laiku treniruojasi mūsų triratininkai. Tad pasinaudojome proga susitikimo dalyviams pristatyti bėgimo triratį ir Frame Running sporto šaką. Išbandžiusiųjų triratį atsiliepimai buvo panašūs: „galvojome, kad bus paprasčiau jį valdyti“, bet „ bėgti su triračiu smagu“.