Lietuvos triratininkė Bela Morkus – geriausia pasaulyje!

Oficialu – Lietuvos triratininkė Bela Morkus 100 ir 200 m bėgime su triračiu (Frame Running) T71 klasėje 2023 m. buvo GERIAUSIA PASAULYJE!!! Tokia džiugi žinia užfiksuota tarptautinės parasporto organizacijos – World Para Athletics reitinguose.

Kitas geriausias Lietuvos triratininkas – Deividas Podobajevas 2023 m. pasaulio reitinge užėmė 4 vietą. 

 Lietuvos triračių sporto asociacijos komanda turi kuo didžiuotis: vos prieš kelis metus jos pastangomis mūsų šalyje pradėta populiarinti jauniausia parasporto šaka savo pasiekimais jau skambiai garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje. Tikėjome, kad  mūsų svajonė – būti tarp geriausiųjų Frame Running sporte – išsipildys, bet taip pat puikiai žinome, kad vien tikėjimo sėkme nepakanka. Didelėms pergalėms pasiekti reikia valios, sunkaus, ilgo ir nuoseklaus komandinio darbo bei visapusiško palaikymo. Todėl savo laimėjimais dalimės su visais, vienaip ar kitaip prisidėjusiais, kad Lietuvos triračių sporto asociacijos komandos siekis taptų realybe.

Esame dėkingi profesionalioms trenerėms Aušrai Kriškoviecienei ir Ramūnei Motiejūnaitei, rūpestingam kineziterapeutui Karoliui Tuskai, šauniesiems sportininkams ir jų šeimoms, mūsų veiklų rėmėjams ir partneriams, ypač Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijai ir jos prezidentui Kęstučiui Skučui bei mūsų energingiems sirgaliams. Visi kartu – mes GALIA!