Lietuvos žmonių su fizine negalia čempionate startavo gausus triratininkų būrys

2024 m. birželio 17 d. Birštono stadionas buvo užkaitęs ne tik nuo vasariškos saulės spindulių, bet ir nuo sportinių kovų. Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija organizuotame Lietuvos žmonių su fizine negalia čempionate greta kitų sporto šakų užvirė azartiškos varžytuvės ir tarp bėgikų su triračiais.

Labai džiaugiamės rekordiniu dalyvių skaičiumi – iš viso 20 triratininkų, 18 iš jų atstovaujantys Lietuvos triračių asociacijos narius. Kartu su jau patyrusiais bėgimo su triračiais varžybų dalyviais: Mažeikių cerebrinio paralyžiaus asociacija, Asociacija Maži Žingsneliai iš Šiaulių, Centras „Eik” iš Vilniaus, pirmąkart startavo ir naujokai KLAIPĖDOS M. ŽMONIŲ SU FIZINE NEGALIA SPORTO KLUBAS „ŽUVĖDRA„.

Gera matyti gausėjančią triračių sporto bendruomenę, stiprėjančius jos narius ir nepalaužiamą sportininkų ryžtą tobulėti bei siekti vis aukštesnių rezultatų sau ir savo komandai.

Už galimybes nuolat augti ir tobulėti esame dėkingi tęstinio projekto Į(SI)GALINK SU BĖGIMO TRIRAČIU 2024 veiklų rėmėjui – Asmens su negalia teisių apsaugos agentūra prie SADM.