Triračiai „LTeam žiemos festivalyje 2023”

„LTeam žiemos festivalyje 2023” vasario 10-11 d. šurmuliavusiame Druskininkuose Lietuvos triračių sporto asociacija pristatė bėgimo triračius ir sulaukė didžiulio renginio dalyvių susidomėjimo. Ir suaugę, ir vaikai, sėdę ant šios priemonės, įsitikino, kad su triračiais puikiai galima sportuoti netgi žiemą, ypač, kai ji labiau primena pavasarį.

Talismanai – neatsiejama sporto komandų dalis. „LTeam žiemos festivalyje 2023” kartu su kitais dalyviais nuotaikingai sportavo net šeši talismanai: Lietuvos olimpinės komandos „LTeam“ Ąžuolas, „Snow arenos“ Sniegius, Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos Žalgirinis ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolo komandos Vilkas, Lietuvos futbolo federacijos Vytis ir ledo ritulio komandos „Hockey Punks“ Pankas Panda. Šių metų talismanų varžyboms naują rungtį – bėgimą su triračiu (Frame Running), pristatė Frame Running LT komandos talismanas – trenerė Aušra Kriškoviecienė. 


Lietuviškos olimpinės mylios (1988 m) bėgikų gretose Druskininkuose startavo ir vilniečių triratininkų komanda, kuriai šis bėgimas tapo simboliniu prasidėjusių naujų metų sporto renginių atidarymu.

Iš savo patirties žinome, kiek reikalų ir rūpesčių turi sporto renginių organizatoriai bei dalyviai. Ir žinome, kokia svarbi ir nepakeičiama tuomet yra savanorių pagalba. Todėl didžiausią AČIŪ tariame visiems „LTeam žiemos festivalyje 2023“ Frame Running LT komandai talkinusiems savanoriams, o ypač rūpestingam, smalsiam ir draugiškam Evaldui Guželiui, kuris ir pats išbandė triratį, ir puikiausiai atliko visas jam patikėtas užduotis.