Nuotolinėse treniruotėse pasiruošimas būsimiems startams

Viso pasaulio gyvenimo ritmą pakeitė įsivyravusi koronaviruso pandemija. Tačiau aktyvūs ir sportuojantys žmonės nenusiteikę apleisti savo pomėgių. Lietuvos triračių sporto asociacijos nario, aktyvaus užimtumo centro EIK bendruomenė, nepaisant karantino suvaržymų, stiprina savo fizinę formą ir toliau mankštinasi nuotolinėse treniruotėse, kurių tiesioginės transliacijos  vyksta dukart per savaitę, antradieniais ir ketvirtadieniais 16 val.  FB paskyroje Centro EIK treniruotės.

Tokiose treniruotėse yra ir savų privalumų – prie jų turi galimybę ir noriai prisijungia sporto entuziastai iš visos Lietuvos. Kineziterapeutė Irena Petraitienė rodydama pratimus, detaliai paaiškina taisyklingą jų atlikimo techniką. Kadangi treniruotėse dalyvauja įvairias negalias turintys žmonės, atitinkamai parenkami ir jiems įveikiami pratimai. Be to, kiekvienas treniruotės dalyvis,  vadovaudamasis kineziterapeutės patarimais, gali pasirinkti sunkesnį ar lengvesvį pratimų atlikimą pagal savo fizines galimybes.

Be fizinių mankštų, vyksta ir nuotoliniai susitikimai su triračių sporto trenere Aušra Kriškovieciene, kuri  su sportininkais aptaria aktualias Racerunning temas: varžybų taisykles, patirtis tarptautiniuose ir mūsų šalyje vykusiuose renginiuose, patarimus su triračiais bėgantiems sportininkams ir jų treneriams.

Žinome, kaip nekantriai triračių sporto bendruomenė laukia sau įprastų treniruočių sporto salėse, kuriose gali aktyviai bėgioti ir siekti rezultatų. Puoselėkime viltį, kad tai ateis kuo greičiau. O šiuo metu svarbiausia – išlaikyti emocinį pozityvumą ir fizinį aktyvumą visomis galimomis priemonėmis. 

Centro EIK veikla vykdoma pagal projektą: NEĮGALIŲJŲ FIZINIO AKTYVUMO IR SPORTO SU TRIRAČIAIS PLĖTRA VILNIAUS MIESTE. Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.