Olimpinė diena 2020

2020 m. birželio 23 d. sporto pasaulis minėjo Tarptautinę olimpinę dieną. Šiemet Lietuvos Tautinis Olimpinis Komitetas pakvietė visus norinčius jungtis į virtualų lietuviškos olimpinės mylios (1988 m) bėgimą.

RaceRunning LT komanda mylią bėgo drauge su olimpiečiais ir paralimpiečiais, su sporto profesionalais ir bėgimo entuziastais, su lietuviais Lietuvoje ir visame pasaulyje ir išties pasijuto esantys mūsų šalies olimpinės šeimos dalimi.

Taip pat labai džiugu, kad olimpinę mylią įveikė ne tik Vilniaus, bet ir Mažeikių  triračių sportininkai. Vilniečių komanda už  palaikymą bėgime dėkinga Evaldui Martinkai, Ingai Matkevičienei, Slavikui Kevrai ir Tomui Balkeliui.

Triračių sporto trenerių svajonė – parolimpinėse žaidynėse RaceRunning starte išvysti ir Lietuvos sportininkus – jau po truputį auginasi sparnus.

Daugiau informacijos apie Olimpinę dieną 2020:

https://www.sportas.info/kitas-sportas/unikalus-olimpines-dienos-minejimas-tai-svente-kai-viso-pasaulio-lietuviai-gali-susivienyti

https://www.tv3.lt/naujiena/gyvenimas/1048427/lietuviska-olimpine-mylia-vingio-parke-bego-ir-profesionalai-ir-entuziastai