Olimpinė diena 2023, Panevėžys

2023 m. birželio 3 d. Panevėžyje vyko didžiausia vasaros sporto ir pramogų šventė – OLIMPINĖ DIENA. Organizatoriai renginio dalyvius kvietė pažinti ir išbandyti virš 100 sporto rungčių bei pramoginių veiklų. 

Lietuvos triračių sporto asociacijos komanda Panevėžyje vykusioje Olimpinėje dienoje pristatė bėgimo triračius – priemonę žmonių su negalia sportui ir aktyviam laisvalaikiui. Labai džiaugiamės, kad kasmet vis daugiau Lietuvoje vykstančių sporto renginių dalyvių sužino apie triračio galimybes ir naudą sunkiau judančių žmonių fizinei bei emocinei sveikatai. Gausaus būrio susidomėjusių smalsuolių sulaukėme ir šįkart, tad labai norime padėkoti už pagalbą mūsų komandai talkinusioms savanorėms – Patricijai ir Austėjai.

 

Kad neprailgtų laukti pabandymui atsilaisvinančio triračio, savo svečiams šiemet pasiūlėme dar vieną smagią užduotį – sudėti triračių dėlionę. Dalyvių azarto netrūkoje ir šioje rungtyje. Prie užduoties rikiavosi norinčiųjų ją atlikti komandos.

Viena iš pagrindinių triratininkų pamėgtų Olimpinės dienos rungčių – lietuviškos olimpinės mylios (1988 m) bėgimas. Šiemet jame dalyvavo 4 bėgikai su triračiais iš Vilniaus.