Premjerės susitikimas su Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos sportininkų rinktine

„2024 m. vasario 9 d. Vyriausybės rūmuose lankėsi Lietuvos neįgaliųjų sporto rinktinės nariai, džiuginę pergalių gausa praėjusių metų pabaigoje vykusiose pasaulio žaidynėse Tailande. Su rinktinės nariais ir Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos atstovais bendravusi Ministrė Pirmininkė pažymėjo įkvepiantį ir drąsinantį jų pavyzdį ir įteikė simbolines padėkos dovanas.”

Skaityti daugiau

Tarp kitų parasporto šakų atstovų susitikime dalyvavo ir Lietuvos triračių sporto asociacijos triratininkai: Bela Morkus, Olga Griškalauskaitė ir Deividas Podobajevas, trenerė Ramūnė Motiejūnaitė ir komunikacijos specialistė Jūratė Stongvilienė.

Nuo šiol triračių sporto pergalių istorijas kursime lydimi istorinės Lietuvos vėliavos, kurią susitikimo su Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos rinktinės sportininkais ir jų treneriais metu padovanojo premjerė Ingrida Šimonytė.

Susitikime visi kartu ne tik pasidžiaugėme puikiais praėjusių metų sportiniais laimėjimais Tailande vykusiose Pasaulio žmonių su negalia žaidynėse, bet ir pasisėmėme tikėjimo, kad su energingu ir visapusišku Lietuvos vyriausybės palaikymu, vieninga ir tvirta kaip kumštis mūsų šalies parasportininkų komanda skries Vyčio lydima per pasaulį nepavejama ir nenugalima.