Prie „Druskininkai Run 2020“ starto linijos – ir neįgalieji, bėgantys su triračiais

2020 m. birželio 13 d. (šeštadienį) Druskininkų sporto centras kartu su asociacija „Sporto renginiai“ kviečia bėgimo sporto entuziastus savo jėgas išmėginti  jau gyvame bėgime DRUSKININKAI RUN 2020.

Pirmąkart  Druskininkuose vykstančiame bėgime  į startą pakviesti ir žmonės su negalia. Jie pasiryžę įveikti 1 km distanciją. Neįgaliųjų varžybose dalyvaus bei Vilnių atstovaus aktyvaus užimtumo centro EIK sportininkai, bėgantys su triračiais. Vilniečiai nėra bėgimo naujokai – kai tik sporto renginių organizatoriai sudaro galimybes, neįgalieji sportininkai pakyla iš vežimėlių ir negailėdami jėgų siekia savo pergalės, laikydamiesi olimpinio principo: „svarbiausia – ne laimėti, o dalyvauti

Panašiose varžybose bėgimo su triračiais komanda dalyvavo  ne tik Lietuvoje, bet ir Danijoje, Ispanijoje. Pirmasis bėgikų apšilimas šiais metais, sugrįžus į atviras sporto erdves Vingio parko stadione, jau įvyko virtualiame „Kauno maratonas 2020“ bėgime, kuriame dalyvavo 4 sportininkai ir įveikė 400 m distanciją.

Centro EIK veikla vykdoma pagal projektą: NEĮGALIŲJŲ FIZINIO AKTYVUMO IR SPORTO SU TRIRAČIAIS PLĖTRA VILNIAUS MIESTE. Projektas dalinai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis. Projektą administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. 

Daugiau apie bėgančių su triračiais neįgaliųjų startą Druskininkuose skaitykite čia.