Seminaras „Gerojo valdymo principų diegimas sporto organizacijų veikloje: demokratinis procesas ir socialinė atsakomybė“

2023 m. spalio 24 d. Vilniuje vyko Nacionalinės sporto agentūros organizuotas seminaras „Gerojo valdymo principų diegimas sporto organizacijų veikloje: demokratinis procesas ir socialinė atsakomybė“.  Pasisemti žinių ir auginti savo kompetencijas į renginį nuvyko Lietuvos triračių sporto asociacijos atstovės Aušra Kriškoviecienė ir Rasa Rudžionienė. Seminaro dalyviai ne tik išklausė lektorių pranešimus, bet čia pat atliko ir praktines užduotis.

Seminare sutikome ir mūsų bendraminčių, Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos, komandą. Džiugu, kad mokomės ir tobulėjame kartu.

Renginio organizatoriai pasidžiaugė dalyvavusiųjų aktyvumu ir entuziazmu siekti didesnių kompetencijų. Visą įvairių seminarų metu pateiktą medžiagą rasite NSA internetinėje svetainėje:  https://www.ltusportas.lt/veiklos-sritys/kompetenciju-centras/seminarai-ir-mokymai/ivyke-seminarai-ir-mokymai/

Nacionalinės sporto agentūros Kompetencijų centras ketina tęsti seminarus ir konsultacijas, diegiant gerojo valdymo principų diegimą sporto organizacijų veikloje. Visais rūpimais klausimais kreiptis: 

Vilma Čingienė, vilma.cingiene@ltusportas.lt 

Albertas Savanevičius, albertas.savanevicius@ltusportas.lt