Teorinis–praktinis seminaras “Trenerio kelionė link medalių. Sporto mokslo naujovės ir jų pritaikymas praktikoje”

2023 m. spalio 25 d. Sportininkų mokymų centro organizuotas teorinis–praktinis seminaras “Trenerio kelionė link medalių. Sporto mokslo naujovės ir jų pritaikymas praktikoje” pasiekė ne tik Vilniuje susirinkusius trenerius – renginys nuotoliniu būdu apkeliavo visą Lietuvą.  Su treneriais ir kitais mokymų dalyviais žiniomis ir savo įžvalgomis dalinosi:

Mantas Jusis –  Europos čempiono ir pasaulio vicečempiono Mykolo Aleknos treneris. Pripažintas geriausiu 2022 metų Lietuvos treneriu.

Prof. Albertas Skurvydas – vienas žymiausių Lietuvos sporto mokslo atstovų. Buvęs ilgametis Lietuvos sporto universiteto rektorius, habilituotas biologijos mokslų daktaras, parašęs daugiau kaip 500 mokslinių straipsnių. VU ir VDU profesorius.

Renginys sudomino vis aktyviau ir drąsiau į profesionalųjį parasportą kopančios Frame Running (bėgimo su triračiais) rungties atstovus: treneres Aušrą Kriškoviecienę, Ramūnę Motiejūnaitę ir sportininkus. Jeigu mokytis – tai iš geriausiųjų. Jeigu siekti tikslo – tai paties aukščiausio. Neabejojame, kad sukauptos žinios, tvirta valia ir galingas noras pasiekti profesionalaus sporto viršukalnes, lydės Frame Running LT komandą ir šioje kelionėje nekart pasipuošime medaliais.