Tiesioginės treniruočių transliacijos

LTSA treneriai ir aktyvaus užimtumo centro EIK bendruomenė, ieškodami būdų, kaip naudingiau išnaudoti karantine leidžiamą laiką neprarandant fizinio aktyvumo, Facebook sukūrė grupę „Centro EIK treniruotės“ ir  nuo balandžio 7 d. pradėjo tiesiogines treniruočių transliacijas. Transliacijos vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 16.30 val. FB paskyroje: https://www.facebook.com/groups/664522467646127/

Sekdami, kaip įvairius pratimus daro treneriai,  klausydami jų patarimų, kaip saugiai techniškai rodomus pratimus reikia atlikti, ir darydami  kartu, netgi neišeidami iš namų galime stiprinti savo kūno fizinį pasirengimą ir po truputį ruoštis būsimiems bėgimams su triračiais.

Be fizinio aktyvumo skatinimo, tiesioginės treniruočių transliacijos atlieka ir kitą labai svarbią misiją mūsų bendruomenėje:  suburia aktyviam bendravimui, dalinimuisi įspūdžiais bei individualiomis patirtimis ir mažina žmonių su negalia atskirtį, kas ypač aktualu šiuo  sunkiu metu. Be to, esant visuotinei  izoliacijai, daug daugiau bendrų pastangų reikia ir kiekvieno žmogaus psichinei sveikatai apsaugoti nuo nerimo, baimės ir streso. Todėl būdami kartu ir vieni kitus palaikydami, kad ir prie kompiuterių ekranų, mes jaučiamės ne vieniši, stipresni ir žvalesni. 

Veikla vykdoma pagal projektą  Nr. SRF-FAV-2019-1-0182  NEĮGALIŲJŲ FIZINIO AKTYVUMO IR SPORTO SU TRIRAČIAIS PLĖTRA VILNIAUS MIESTE (rėmėjas – LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija; veikla dalinai finansuojama sporto rėmimo fondo lėšomis).