Trenerė Aušra Kriškoviecienė apdovanota už gyvenimo nuopelnus

Su didžiausiu džiaugsmu sveikiname trenerę Aušrą Kriškoviecienę Lietuvos kilnaus sportinio elgesio apdovanojimuose „Fair Play“ tapus laureate nominacijoje „Už viso gyvenimo nuopelnus”. Trenerė juokavo, kad dar turi idėjų ir norų gyvenimo nuopelnams auginti toliau. Iš tikrųjų šis apdovanojimas yra ne apie tai, kad jau viskas pasiekta – tai apie brandą, kuomet turi žinių, patirčių ir išminties, kuriais norisi dalintis su jaunais žmonėmis, sekančiais tavo pėdomis.

2024 m. vasario 29 d. Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) 29-ą kartą surengtuose „Fair Play“ apdovanojimuose pagerbti nominacijų herojai: „Už viso gyvenimo nuopelnus”, „Kilnus poelgis”, „Jaunasis sportininkas – pavyzdys bendraamžiams“, „Fair Play projektas“, „Fair Play organizacija“ bei šių metų naujovė – „Fair Play sklaida“.

„Olimpinės vertybės – pagarba, draugystė, tobulėjimas – yra neatsiejama sporto dalis. Ačiū, kad savo pavyzdžiu prisidedate prie jų sklaidos“, – apdovanojimų dalyviams kalbėjo LTOK prezidentė  Daina Gudzinevičiūtė.

Daugiau apie renginį