Treniruotės su triračiais grįžta į atviras sporto erdves

Įsibėgėjant pavasariui ir švelnėjant karantino sąlygoms, triračių sporto treneriai ir bėgimo entuziastai su didžiausiu nekantrumu ir džiaugsmu sugrįžta į aktyvias treniruotes su triračiais atvirose sporto erdvėse.

Asociacija Maži Žingsneliai kovo 27 d. atnaujinę užsiėmimus, kviečia visus norinčius išbandyti šio sporto, prisijungti prie ne tik nuotaikingos, bet ir fiziškai naudingos veiklos šeštadieniais nuo 11 iki 13 val. Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro stadione (Daukanto g. 25).

Aktyvaus užimtumo centro EIK bendruomenės sportininkai, prie kontaktinių treniruočių grįžę balandžio 1 d., bėgioja su triračiais ir užsiima kita fizine veikla dukart per savaitę, antradieniais ir ketvirtadieniais 14-18 val. Aktyviais fiziniais užsiėmimais susidomėjusius vilniečius kviečia susitikti Vingio parke, o smalsiausius – prisijungti ir draugiškai pasimankštinti kartu.

Sporto rėmimo fondo finansuojamų projektų dalyviai ĮKVĖPTI JUDĖTI ir savo patirtimis bei gerąja energija dalintis su bendraminčiais.