Triračiai rieda į pristatymus po visą Lietuvą

Lietuvos triračių sporto asociacija vykdydama veiklas pagal Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM remiamą  projektą  MOBILUMO, AKTYVAUS LAISVALAIKIO IR ĮTRAUKTIES Į VISUOMENINIUS RENGINIUS GALIMYBĖS PANAUDOJANT TRIRAČIUS, rengia pristatymus ir praktinius triračių bandymus visoje Lietuvoje. Tokie susitikimai jau įvyko Vilniuje, Druskininkuose, Panevėžyje, o artimiausiu metu planuojami Visagine, Pabradėje. Neįgaliųjų bendruomenės kviečiamos susipažinti su triratėmis priemonėmis, jų pritaikymo galimybėmis, siekiant aktyvesnės žmonių su negalia integracijos į pilnavertį visuomeninį gyvenimą, sužinoti apie  aktyvios veiklos su triračiais teikiamą naudą.

Triratis (RaceRunner) – specialios konstrukcijos dviratį primenanti triratė priemonė be pedalų, naudojama įvairaus amžiaus žmonių su negalia judėjimui, bėgimui. Taip pat puikiai pritaikoma sunkiau judančių senjorų aktyviam laisvalaikiui.

Triračiai naudingi pusiausvyros sutrikimus, judėjimo negalią turintiems ar galūnių spastiką patiriantiems žmonėms bei žmonėms su kitomis negaliomis: intelekto, klausos ar regos. Judėjimas su šiomis triratėmis priemonėmis ugdo gebėjimą sutelkti dėmesį į aplinką bei lydinčius pojūčius, į kūno kontrolę, ugdo savisaugos instinktą bei savarankiškumą.

Jeigu ir Jūsų bendruomenė norėtų sužinoti, kaip bėgimas su triračiais keičia žmonių net ir su sunkiomis negaliomis gyvenimus, susisiekite su trenere Aušra Kriškovieciene tel. 8 686 82227 ir triračių komanda atkeliaus ir pas Jus.