Triratininkų startai atvirame Lietuvos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate

2023 m. kovo 5 d. Kaune, LSU lengvosios atletikos manieže, vyko Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos organizuotas atviras Lietuvos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatas. Jame kartu su kitų sporto šakų atstovais dalyvavo ir gausus būrys tritratininkų. Frame Running LT komandą atstovavo sportininkai iš Mažeikių, Šiaulių ir Vilniaus.

Vaikai ir suaugę (moterys ir vyrai) varžybose siekė pagerinti rezultatus 60 m bėgime. Protokole užfiksuoti duomenys rodo, kad sportininkams tai pavyko, o ne vienas iš jų netgi pasiekė bėgimo su triračiu Lietuvos rekordų. Džiaugiamės, kad Frame Running LT komanda kasmet tampa vis gausesnė ir sparčiai tobulėja jos įgūdžiai.

 

 

 

Esame dėkingi kiekvienam sportininkui už tvirtą valią siekti vis aukštesnių tikslų bei jų treneriams: Dominykui Matuzevičiui (Asociacija „Maži žingsneliai“, Šiauliai), Zofijai Valatkienei (Mažeikių cerebrinio paralyžiaus asociacija), Aušrai Kriškoviecienei ir Ramūnei Motiejūnaitei (Centras „Eik“, Vilnius) už nuolatines pastangas ir savo auklėtinių fizinės formos bei sportinio įkvėpimo palaikymą.