Varžybose pasiekti nauji bėgimo su triračiais Lietuvos rekordai

2021 m. gegužės 22 d. Vilniaus Vingio stadione vyko Lietuvos žmonių su fizine negalia atvirasis lengvosios atletikos čempionatas, kurį organizavo Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija.

Tarp įvairių sporto šakų – ir bėgimo su triračiais varžybos, kuriose dalyvavo sportininkai iš Vilniaus, Šiaulių ir Mažeikių. Kas bus greičiausi, bėgikai varžėsi 60 m, 100 m ir 200 m distancijose. Pasiekti rezultatai rodo, kad po ilgo karantino prie aktyvaus sporto sugrįžę bėgimo su triračiais entuziastai spėjo atgauti fizinę formą ir sėkmingai pasiruošė čempionatui.

REZULTATAI

Lietuvos triračių sporto asociacijos prezidentė Aušra Kriškoviecienė sveikindama nugalėtojus ir visus bėgimo su triračiais varžybose dalyvavusius sportininkus, pasidžiaugė kasmet gausėjančia ir stiprėjančia šios sporto šakos bendruomene.

Tiesa, užsnūsti ant laurų sportininkams nebus kada – jų vėl laukia intensyvios treniruotės, o jau liepos mėnesį – tarptautinės CPISRA varžybos Kopenhagoje, kuriose mūsų šalies sportininkai susirungs su pajėgiausiais Racerunning bėgikais iš viso pasaulio ir, žinoma, bandys juos aplenkti.