Žinia apie triračius nuskambėjo ir Utenos radijo eteryje

Besibaigiant 2020 m. Lietuvos triračių sporto asociacijos gretos pasipildė šauniais naujais nariais. Tarp jų – ir Utenos rajono neįgaliųjų draugija. Mūsų pažintis užsimezgė Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kvietimu pristatyti triračių, jų teikiamos naudos neįgaliesiems, atvykus į Uteną. Utenos rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Sandra Ragaišytė buvo viena iš pirmųjų, sėdusių už triračio vairo. Rodydama pavyzdį ir padrąsindama, Sandra įkvėpė ir kitus, Utenio aikštėje susirinkusius dalyvius, savo jėgomis išbandyti naujovišką triratę priemonę, pritaikytą žmonių su negalia judėjimui.

Šio susitikimo įspūdžių banga nuvilnijo iki Utenos radijo eterio. Už tokią galimybę esame dėkingi aktyviajai, visur suspėjančiai ir apie viską pagalvojančiai Utenos rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkei Sandrai Ragaišytei.

Kviečiame pasiklausyti Sandros įspūdžių, išbandžius triratį, ir interviu su LTSA prezidente Aušra Kriškovieciene, skambėjusių paskutinėje 2020 m. Utenos radijo laidoje „Tu gali“. Bendrystė mums visiems atveria gerokai daugiau kelių ir parodo naujų, įkvepiančių galimybių.