Aktuali žinia triračių sporto mėgėjams – paskelbta tarptautinės Frame Running stovyklos Danijoje 2024 data ir informacija

Visi, besidomintys bėgimu su triračiais, 2024 m. liepos 7-14 d. laukiami tarptautinėje Framerunning stovykloje ir Pasaulio neįgaliųjų sporto varžybose (Frame Running Development Camp & World Abilitysport International Cup) Danijoje. Stovyklos organizatoriai, Frederiksberg Parasporto organizacija, kaip ir kiekvienais metais kviečia su jau esančiais ir dar norinčiais tapti Frame Running bendruomenės nariais kartu praleisti nuostabią savaitę treniruotėse, socialinėse veiklose ir bėgimo su triračiais varžybose.

Organizatoriai apgailestauja, kad Frame Running sporto šaka nėra įtraukta į Paralimpinių žaidynių, kurios 2024 m. vyks Paryžiuje, programą. Bet tarptautinės varžybos stovykloje bus gera proga parodyti pasauliui, kad Frame Running – puikus sportas, vienijantis daugybę lengvaatlečių iš viso pasaulio!

Galutinė registracijos į Frame Running stovyklą data – 2024 m. vasario 19 d. Registracija vyksta internetu, užpildant preliminarią dalyvio registracijos formą. Tai nėra galutinė registracija. Ji pildoma norint numatyti bent preliminarų stovyklos dalyvių skaičių.

Registracijos forma

Jeigu turite klausimų organizatoriams, rašykite adresu:  msi@parasport.dk