Aš jau galiu bėgti Vilniuje – gali ir tu!

Aš jau galiu bėgti Vilniuje – gali ir tu! Taip skamba padrąsinantis ir skatinantis išbandyti bėgimą su triračiu Lietuvos triračių sporto asociacijos 2023 metais sostinėje vykdyto projekto pavadinimas. Ir tai nebuvo vien tik skambūs žodžiai – aktyvioji Vilniaus triratininkų ir trenerių komanda tapo ryškia ir pastebima miesto gyvenimo dalimi: dalyvavome didžiausiuose Vilniuje vykusiuose sporto renginiuose; riedėjome su triračiais į žygius miesto gatvėmis; o Vingio parko lankytojai mūsų triratininkų kartais netgi pasigesdavo, klausdavo „kur buvot dingę..?“ Taigi, nesipuikuodami, bet pasidžiaugdami, galime sakyti, kad kasmet pritraukiame vis daugiau triračių sporto gerbėjų ir palaikytojų, o tarp pirmąkart išbandžiusių bėgimą – sugrįžtančių su noru prisijungti prie komandos ir tęsti treniruotes.

Praėję metai Vilniui buvo ypatingi, tad ir sostinės triratininkų bendruomenė pasistengė, kad žinia apie 700-ąjį Vilniaus jubiliejų pasklistų ne tik Lietuvoje, bet už jos ribų. Tam sukūrėme specialią dėlionę, kurią su didžiuliu entuziazmu dėliojo maži ir suaugę renginių dalyviai įvairiuose Lietuvos miestuose bei tarptautinėje stovykloje Kopenhagoje, klausydami mūsų pasakojimų apie didingą Vilniaus istoriją. Kur pernai bekeliavome, su savimi nešėme žinią, kad esame stiprios valios žmonės, turime ambicingų tikslų būti tarp geriausių Frame Running sportininkų, ir kad esame iš nuostabaus Lietuvos miesto – Vilniaus. Ir kad šiame mieste sportuoti, bėgti su triračiais ar kitaip aktyviai dalyvauti įvairiose veiklose gali kiekvienas pagal savo turimas galias. Sostinės gimtadieniui buvo dedikuotos ir rudenį Vingio parko stadione vykusios bėgimo su triračiais varžybos FRAME RUNNING VILNIUS 700 OPEN.

Mums gera ir džiugu, kad su triračių sporto komanda galime prisidėti prie aktyvios ir sportuojančios, stipresnės fiziškai ir sveikesnės emociškai, pozityvios ir tolerantiškos visiems žmonėms Vilniaus miesto visuomenės kūrimo.

Už tikėjimą mūsų galiomis ir idėjomis, galimybes treniruotis nesustojant ir paramą projektui AŠ JAU GALIU BĖGTI VILNIUJE – GALI IR TU! Lietuvos triračių sporto asociacija nuoširdžiai dėkoja Vilniaus miesto savivaldybė.