Bėgimas „Greičio ratai” 2023

Vilniaus triratininkai įrodė, kad bėgimui su triračiu tinka bet kuris paros metas: tiek diena, tiek ir vėlyvas vakaras. Rugsėjo 22 d. vykusiame GREIČIO RATAI 2023 bėgime mūsų komanda maksimaliu greičiu suko ratus gerai pažįstamuose, bet neįprastai nušvitusiuose Vingio stadiono takuose. 

Dėkojame renginyje dalyvavusiems triratininkams: Annai Voišnis, Belai Morkus, Jurgitai Paulavičiūtei, Olgai Griškalauskaitei, Orijai Auštravičiūtei-Aleksienei, Deividui Podobajevui ir trenerėms Aušrai Kriškoviecienei bei Ramūnei Motiejūnaitei už neišsemiamą sportinį azartą ir puikų, įkvepiantį pavyzdį kitiems, vis dar dvejojantiems dėl savo galimybių būti aktyvesniems. 

Dėkojame renginio organizatoriams, ilgamečiams savo bičiuliams Evaldui Martinkai ir „Sporto renginiams“  už prieš kelis metus parodytą drąsą atverti kelius į populiarius sporto renginius žmonėms su negalia ir tebesitęsiančią prasmingą mūsų bendrystę.

Už didesnes galimybes dalyvauti masiniuose sporto renginiuose, skatinti žmonių su negalia fizinį aktyvumą ir savarankiškumą Lietuvos triračių sporto asociacija dėkinga 2023 m. vykdomo projekto Į(si)galink su bėgimo triračiu! rėmėjui – Neįgaliųjų reikalų departamentui prie SADM.