CPISRA Generalinė Asamblėja 2021

2021 m. sausio 11 d. prasidėjo CPISRA Generalinė Asamblėja. Nuotoliniame susirinkime, kuris vyks iki vasario 8 d., šiemet sprendžiami klausimai ypač svarbūs organizacijos ateičiai. Asamblėjos metu yra renkamas naujas CPISRA prezidentas ir jo komanda, pristatomi darbai, nuveikti  2018-2020 metais, bei aptariamas strateginis 2021-2023 metų planas.

Generalinėje Asamblėjoje tarp CPISRA narių iš viso pasaulio yra ir Lietuvą atstovaujanti Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija. Lietuvos triračių sporto asociacija, kuri ne vienerius metus su savo sportininkais dalyvauja CPISRA organizuojamose Racerunning varžybose ir kituose renginiuose, į Asamblėjos susitikimus šiemet pakviesta svečio teisėmis. Asociacijos prezidentė Aušra Kriškoviecienė sausio 22 d. dalyvavo klausimų ir atsakymų forume. Jo metu buvo diskutuojama apie galimą dviejų organizacijų – CPISRA (Tarptautinė cerebrinio paralyžiaus sporto ir rekreacijos asociacija)  ir IWAS (Tarptautinė vežimėlininkų ir amputantų sporto federacija) susijungimą, narių teises, atsakomybes , taip pat ir apie atsiveriančias didesnes galimybes organizacijoms veikiant kartu. 

Lietuvos triračių sporto asociacija dėkinga Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijai ir CPISRA už galimybę pasijusti esant tarptautinių neįgaliųjų sporto bendruomenių dalimi.