Dubenėlių garsų sesija – emociniam pozityvumui ir harmoningai tarpusavio bendrystei

Po intensyvaus, šventinio Kalėdų šurmulio 2023 m. gruodžio 27 d. triračių sporto bendruomenės nariai  buvo pakviesti stabtelti, nurimti ir leistis į garsų kelionę, padedančią susitelkti kiekvienam į savo mintis ir atrasti  jose pozityvumo, pasiekti psichinės bei emocinės pusiausvyros ir tuo pačiu pasiruošti atvirai socialinei tarpusavio bendrystei.

Tibeto dubenėlių garsų sesijoje „Ramuma garse“ susirinkusiuosius lydėjo  Adonė Mitkevičienė. Atpalaiduojantis nuo streso, harmonizuojantis tarpusavio santykius bei vidinės energijos suteikiantis garsų poveikis žmonių sveikatai įrodytas netgi moksliniais tyrimais. Visus šiuos metus aktyviai dirbusi ir sportavusi mūsų bendruomenė turėjo puikią galimybę atsikvėpti, leisti pailsėti kūnams, susitelkti į savo giluminių emocijų pažinimą ir išlaisvinti intuiciją. Tad ateinančius metus pasitinkame ne tik praturtėję naujais, skambančiais potyriais, bet ir pasisėmę geros energijos bei atlaisvinę savo mintyse vietos naujiems sumanymams ir kūrybiškiems polėkiams.

Veikla vykdoma pagal projektą Į(SI)GALINK SU BĖGIMO TRIRAČIU. Projekto rėmėjas – Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM.