Kazickų šeimos fondo organizuotos prezentavimo dirbtuvės

Siekiame tobulėti visapusiškai, tad stengiamės nepraleisti nei vienos galimybės išmokti ko nors naujo. O tokios progos atsiranda, kai turi šaunių bičiulių.

2024 m. kovo 4 d. Kazickų šeimos fondas savo partnerius pakvietė į prezentavimo dirbtuves pasimokyti, kaip sukurti efektyvų ir efektingą savo organizacijos ar iniciatyvos pristatymą. ‘Pitch workshop’ dirbtuvėse savo gebėjimus tobulinome su profesionalų, „Katalista Ventures“ komanda: Greta Monstaviče, Greta Glebavičiūte ir Arvydu Plėta. Kartu su kitų 9 NVO dalyviais žinių sėmėsi ir  Lietuvos triračių sporto asociacijos atstovės Aušra Kriškoviecienė bei Jūratė Stongvilienė.

Galime pasidžiaugti, kad kovo 26 d. vykusiame baigiamajame renginyje, kuriame visos organizacijos pristatė savo darbus – parengtas prezentacijas, sulaukėme puikių įvertinimų iš eksperčių Dianos Bukantaitės (“Jaunimo linija”) ir Giedrės Šopaitės-Šilinskienės (Baltic Fundraising Hub) bei savo mokytojų iš „Katalista Ventures“.

Esame dėkingi Kazickų šeimos fondui ir  Vilniaus biuro direktorei Domantei Greifenbergerytei už puikią dovaną – mokymus ir prasmingą bendrystę, o dirbtuvių mokytojams – už kūrybiškas idėjas ir vertingus patarimus.

Nuostabu, kad galime augti kartu!