Nuotolinis konsultacinis seminaras „Techninės pagalbos priemonės žmonėms su negalia – svarbūs pasikeitimai nuo liepos 1 d.”

Siekiant užtikrinti žmonių su negalia lygias teises bei galimybes visuomenėje ir sudaryti kuo palankesnes sąlygas šių žmonių socialinei integracijai, žmonės su negalia aprūpinami techninės pagalbos priemonėmis. Tokių priemonių paskirtis: sumažinti arba pašalinti sutrikusių funkcijų įtaką asmens sveikatos būklei, savarankiškumui ir darbinei veiklai.

Nuo 2023 m. liepos mėn. įsigalios nauja žmonių su negalia aprūpinimo Techninėmis Pagalbos Priemonėmis (TPP) tvarka, kurioje numatomos palankesnės galimybės gauti didesnes kompensacijas už TPP bei gerokai išplečiamas kompensuojamųjų TPP sąrašas.

Visas naujienas apie tai kviečiame išgirsti Lietuvos triračių sporto asociacijos organizuojame nuotoliniame seminare Techninės pagalbos priemonės neįgaliesiems – svarbūs pasikeitimai nuo liepos 1 d. Atsakymai į rūpimus klausimus.”, kuris vyks 2023 m. birželio 19 d. (pirmadienį) 10 val. 

 Kviečiame dalyvauti mūsų konsultaciniame seminare, kuriame naujoves pristatys ir į Jūsų klausimus atsakys Techninės Pagalbos Neįgaliesiems Centro specialistė Agnė Antonovičiūtė.

Seminaras NEMOKAMAS, bet būtina registracija el. paštu: info@framerunning-triraciai.lt

Prisijungimo prie renginio nuoroda:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/84011176477?pwd=UzFaalB6RXQzaVFDLzRybXNVaDdWdz09

Meeting ID: 840 1117 6477
Passcode: 055861

Veikla vykdoma pagal projektą Į(SI)GALINK SU BĖGIMO TRIRAČIU, kurį remia Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM.