Paskaita „Hormonai ir sveikata”

2020 m. gruodžio 4 d.  Lietuvos triračių sporto asociacija pakvietė savo bendruomenės narius ir kitus susidomėjusius į gydytojos endokrinologės doc. dr. Linos Zabulienės paskaitą „Hormonai ir sveikata“. Paskaita vyko nuotoliniu būdu Zoom platformoje.

Hormonai – tai endokrininių liaukų išskiriamos aktyvios medžiagos, kurios tarsi pasiuntiniai perneša svarbiausią informaciją iš vienos ląstelės į kitą. Hormonai yra gyvybiškais svarbūs mūsų sveikatai ir savijautai, turi įtakos išvaizdai, charakteriui ir nuotaikai. Jie darniai reguliuoja augimą ir vystymąsi, medžiagų apykaitą, reprodukciją ir kitų organų veiklą. Kartais hormonų pusiausvyra sutrinka: kodėl taip nutinka, kuo tai pasireiškia, kaip šių pakitimų išvengti, kaip išlikti sveikiems ir guviems? 

Į šiuos ir kitus aktualius mūsų sveikatai klausimus atsakymus suradome kartu su paskaitos lektore doc. dr. Lina Zabuliene.

Mokymų organizatorius – Lietuvos triračių sporto asociacija. Veikla vykdoma pagal Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projektą – MOBILUMO, AKTYVAUS LAISVALAIKIO IR ĮTRAUKTIES Į VISUOMENINIUS RENGINIUS GALIMYBĖS PANAUDOJANT TRIRAČIUS. Projekto rėmėjas – Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM.

Dalyvių atsiliepimai apie paskaitą.

"