Pristatome naujovę – vežimėlių slalomo rampą

Lietuvos triračių sporto asociacijos 2024 m. balandžio mėn. pradėtas vykdyti sporto projektas „Bėgimo triračių sporto bazės plėtra 2024“ turi akivaizdų rezultatą – Vingio parke pristatyta ir išbandyta vežimėlių slalomo rampa. Sporto renginiuose jau ir anksčiau mūsų organizuota bei didžiulio dalyvių susidomėjimo sulaukusi vežimėlių slalomo rungtis nuo šiol bus dar įdomesnė sportininkams ir atitinkanti tarptautinius standartus.

Žmonių su negalia sportui pritaikyto inventoriaus bazės plėtra suteikia šiems žmonėms daugiau galimybių būti fiziškai aktyviems, stiprinti ne tik fizinę, bet ir emocinę sveikatą, skatina įtrauktį į visuomeninius Vilniaus miesto renginius. 

Vežimėlių slalomo treniruotėse įgyti neįgaliojo vežimėlio valdymo ir manevravimo įgūdžiai žmonėms puikiausiai pravers ir kasdieniniame gyvenime.

Naująją slalomo platformą išbandė bėgimo su triračiais entuziastai, atrasdami naujų jos pritaikymo galimybių.

Už paramą plečiant žmonių su negalia fiziniam aktyvumui ir sportui reikalingo inventoriaus bazę esame dėkingi projekto „Bėgimo triračių sporto bazės plėtra 2024“ rėmėjui – Vilniaus miesto savivaldybei.