2021-08-16 Utenos raj., Sudeikiai

Racerunning stovykla 2021

Jau antroji Lietuvos triračių sporto bendruomenei organizuojama Racerunning stovykla šiemet vyks rugpjūčio 16-22 d.  Utenos raj., Sudeikių daugiafunkcio centro stovyklavietėje prie Alaušo ežero.

Į Racerunning stovyklą kviečiami Lietuvos triračių sporto asociacijos nariai, norintys geriau susipažinti su šia sporto šaka ir ją išbandyti, taip pat su triračiais sportuojantys ir norintys savo įgūdžius patobulinti neįgalieji bei jų šeimos. Susitiksime, kad dar geriau vieni kitus pažintume, dar smagiau ir atviriau vieni su kitais bendrautume, dar daugiau drauge atrastume įvairių aktyvių sportinių veiklų, sužinotume, kaip išlikti sveikesniems ir žvalesniems ir kartu pasidžiaugtume kūrybine bendryste.

Stovyklos metu vyks aktyvūs fiziniai užsiėmimai su triračiais. Dalyviai tobulins triračių valdymo techniką, važiavimo įgūdžius, ugdys ištvermę ir praplės savarankiško judėjimo patirtis, susipažins su trenerių parengta Racerunning teorine medžiaga. Be to, vyks mėgėjiškos bėgimo su triračiais varžybos. Stovyklautojai taip pat bus mokomi, kaip savarankiškai ir taisyklingai  atlikti mankštos bei kvėpavimo pratimus, savimasažą. Stovyklos metu vyks edukacinės-kultūrinės veiklos ir kūrybinės dirbtuvės. Detalesnė būsimų renginių programa šiuo metu rengiama. Sekite mūsų naujienas!

Dalyvių registracijos anketos į Racerunning stovyklą 2021 kiekvienai LTSA narei-organizacijai bus išsiųstos el. paštu. 

Veikla vykdoma pagal projektą Mobilumo, aktyvaus laisvalaikio ir įtraukties į visuomeninius renginius galimybės panaudojant triračius. Projektą remia Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM.