Seminaras „Fizinis aktyvumas – mada ar būtinybė?”

Lietuvos triračių sporto asociacijos kartu su partneriais 2024 m. kovo 27 d. organizavo pažintinį seminarą apie fizinį aktyvumą, kuriame paliestos įvairialypės temos: nuo žmonių su negalia judumo Europoje iki asmeninių patirčių, kaip su fizinio aktyvumo bei sporto pagalba įveikti negalią.

Labai džiaugiamės, kad prie seminaro lektorių prisijungė ir triračių sporto naujokė Valerija Borisova bei pasidalino savo kasdienio gyvenimo, visuomenės požiūrio į žmogų su negalia patirtimis, ir linksmomis, ir skaudžiomis.

Valerija – įkvepianti motyvatorė, drąsiai svajojanti ir atvirai kalbanti apie savo bei kitas negalias jauniems žmonėms mokyklose, pedagogams, tėvams ir savo asmeniniu pavyzdžiu siekianti socialinio pokyčio bendravime tarp žmonių su negalia ir jos neturinčių. Be to, mus džiugina jos ambicingi siekiai triračių sporte ir neabejojame, kad šiai atkakliai ir savimi pasitikinčiai merginai pavyks pasiekti įspūdingų pergalių.

Renginyje dalyviai turėjo galimybę dalyvauti ir gyvai, ir stebėti jį nuotoliu. Nesuspėjusiems ar norintiems prisiminti lektorių patarimus siūlome peržiūrėti seminaro video įrašą.