Šiaulių bėgimas 2023

2023 m. rugsėjo 23 d. Šiauliuose startavo atsinaujinęs masinis bėgimas, nuo šių metų vadinamas „Šiaulių bėgimu” (anksčiau  – „Saulės mūšio“). Gamta iškrėtė išdaigą ir Saulės miesto bėgikams nepagailėjo lietaus. Bet gero nusiteikimo ir sportinio entuziazmo renginio dalyviams tikrai netrūko. Ir, žinoma, smagiausia mums renginio dalyvių gretose matyti besišypsančius triratininkus. Iš Vilniaus į bėgimą atvykę Olga Griškalauskaitė ir Deividas Podobajevas įveikė 1236 m distanciją.

Lietuvos triračių sporto asociacija džiaugiasi, kad būtent Šiauliuose sparčiai auga ir tobulėja jaunieji triratininkai. Čia įsikūrusi Asociacija „Maži žingsneliai”, vienijanti vaikus su negalia auginančias šeimas, daugiausia dėmesio skiria mažiausiųjų fiziniam aktyvumui su triračiais. Tai padeda jauniesiems sportininkams ne tik stiprėti fiziškai, bet ir įgyti didesnio pasitikėjimo savo jėgomis bei patirti džiaugsmo dalyvaujant masiniuose  sporto renginiuose kartu su negalios neturinčiais bendraamžiais.

Esame dėkingi projekto Į(si)galink su bėgimo triračiu!, suteikiančio daugiau galimybių vaikams ir suaugusiems žmonėms su negalia dalyvauti visuomeniniame gyvenime, fizinio aktyvumo, sporto ir laisvalaikio renginiuose naudojant mobilumo priemonę – triratį, rėmėjui  – Neįgaliųjų reikalų departamentui prie SADM.