Treniruotės su triračiais Vilniuje

Nuo 2023 m. birželio 1 d. Lietuvos triračių sporto asociacija vykdo sporto projektą „Aš jau galiu bėgti Vilniuje – gali ir tu!” ir kviečia sostinėje gyvenančius žmones su negalia į treniruotes su triračiais, skatindama aktyvesnį šių žmonių ir jų šeimų įsitraukimą į sportines veiklas bei sveikesnio gyvenimo būdo pasirinkimą. Tarp aktyviausių fizinio aktyvumo užsiėmimų su bėgimo triračiais dalyvių matome ir patyrusius, vilniečių Centro „Eik” bendruomenės narius, ir naujus veidus – tik šiemet sužinojusius apie žmonių su negalia sportavimui ir laisvalaikiui skirtas trirates priemones bei panorusiems patiems jas išbandyti.

Triratininkai ir jų trenerės džiaugiasi, kad šilti ir saulėti rudens orai vis dar palankūs treniruotėms vykdyti atvirose Vilniaus miesto erdvėse: Vingio parke, Vingio stadione. Komandos nariai stengiasi išnaudoti kiekvieną galimybę pasimankštinimui drauge ir pabendravimui su bendraminčiais drauge riedant su triračiais vaizdingais rudenėjančio Vingio parko takais. Ir tai tik patvirtina jau žinomą faktą, kad  bėgimo triračiai yra naudingi ne tik fizinės, bet ir psichinės sportuojančiųjų sveikatos stiprinimo procese.

Sporto projekto AŠ JAU GALIU BĖGTI VILNIUJE – GALI IR TU!  fizinio aktyvumo su triračiais ir kitas veiklas remia Vilniaus miesto savivaldybė.