Triračių bendruomenė patirtimis dalinasi su programos „Bring Together Lithuania” praktikante iš Kanados

Sėkmingiausia partnerystė – kuri augina abi puses. Tokį puikų pavyzdį turi ir Lietuvos triračių sporto asociacija, kurią ilgalaikė bendrystė sieja su  Kazickų šeimos fondu. Būtent šio fondo parama suteikė galimybę  2018 metais pirmajam mūsų sportininkui startuoti tarptautinėse bėgimo su triračiais varžybose Barselonoje ir atstovauti Lietuvai. Be to,  trenerių komandai nuolat dovanojamos galimybės visapusiškai tobulinti savo kompetencijas įvairiuose mokymuose ar konferencijose.

Ką galime pasiūlyti mainais mes? Savo trenerių profesines žinias apie Frame Running sporto šaką, bėgimo triračius bei praktines patirtis apie žmonių su negalia sportavimą ir galimybę pažinti triratininkų bendruomenę betarpiškai.

Tad jau ne pirmąkart sulaukiame kartu su mūsų komanda praktikuotis norinčių jaunų žmonių iš Kazickų šeimos fondo kuruojamos programos „Bring Together Lithuania”.

Šiemet vasarą savanorišką praktiką Lietuvoje pasirinkusi Kanados lietuvė Aura Degutis,  studijuojanti Disability Studies, Western University (Kings College), keletui savaičių taps mūsų komandos dalimi. Tikime, kad Aurai tikrai nebus kada nuobodžiauti su gazuotaisiais Vilniaus triratininkais.

Tarptautinio bendradarbiavimo plėtra ir dalinimasis savo gerosiomis praktikomis su partneriais yra viena iš svarbiausių ir Lietuvos triračių sporto asociacijos vykdomo tęstinio projekto „Į(si)galink su bėgimo triračiu! 2024”, kurį remia Asmens su negalia teisių apsaugos agentūra prie SADM, veiklų.