Triračių pristatymas Pasvalyje

2020 m. liepos 13 d. apsilankėme Pasvalyje įsukūrusiame sutrikusio intelekto žmonių užimtumo centre „Viltis“ . Išklausius triračių sporto trenerės Aušros Kriškoviecienės įžanginio žodžio apie neįgaliesiems skirtą triratę priemonę, jos konstrukciją ir panaudojimo galimybes bei visiems kartu pasimankštinus,  centro lankytojai buvo pakviesti pabėgioti su triračiais.

Globotinių azarto pagautas, prie triračių vairo sėdo ir centro darbuotojų kolektyvas. Kai kurie bandytojai nusprendė patikrinti, kaip su triračiu įveikama pievos danga. Užduotis nelengva, bet įveikiama. Tiesa, geriausia ir saugiausia pasivažinėjimui su triračiu rinktis parko ar miško keliukus, takus. Nuoširdžiai dėkojame centro „Viltis“ kolektyvui už organizacinę pagalbą, aktyvų dalyvavimą ir puikią nuotaiką.

Veikla vykdoma pagal Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projektą – MOBILUMO, AKTYVAUS  už LAISVALAIKIO IR ĮTRAUKTIES Į VISUOMENINIUS RENGINIUS GALIMYBĖS PANAUDOJANT TRIRAČIUS. Projekto rėmėjas – Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM.